Kujawsko-Pomorska Tele-opieka

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rypinie pragnie poinformować mieszkańców miasta Rypin, iż Miasto Rypin przystąpiło do udziału w projekcie "Kujawsko-Pomorska Tele-opieka”, który realizowany jest przez województwo Kujawsko-Pomorskie w partnerstwie z Kujawsko-Pomorskim Centrum Kompetencji Cyfrowych oraz gminami województwa kujawsko- pomorskiego.

                Projekt skierowany jest do osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które ze względu na stan zdrowia, niepełnosprawność lub wiek nie mogą samodzielnie funkcjonować a wymagają opieki.

W ramach projektu świadczone będą usługi  tele -opieki w trybie 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu. Czas realizacji projektu od lipca 2021r do grudnia 2023r.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rypinie zwraca się z prośbą do osób zainteresowanych udziałem w projekcie o kontakt osobisty w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rypinie przy ul. Warszawskiej 40  lub telefoniczny pod nr. tel. (54) 280 96 50 lub (54) 280 96 42 od pon.-  piątku w godzinach pracy MOPS. Plakat 1 TELEOPIEKA

Załączniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>